Altyapısının iyi ve güvenilir olması, sorularımıza hızlıca geri dönüş sağlıyor olabilmeleri ve kolay kullanımı sayesinde yıllardır çok memnunum. Hızlıca ürün yüklenebilmesi, stok yönetiminin efektif olması, ihtiyacımız olan her an finansal ve satış istatistiklerine kolayca ulaşabilmemiz firmamız ile ilgili problemlerde karar vermemize yardımcı oluyor. Zaman tasarrufu açışından FuyaSoft ile çalıştığım için çok memnunum. Birçok firmaya gönül rahatlığı ile tavsiye ettiğim yegane firmadır. Teknik Destek ekibi, Müşteri Hizmetleri ve tasarım ekibi her soruna hızlı dönüş sağlayarak işimizi büyük anlamda hızlandırıyor.

ASAF D. YÖNETİCİ

Stok yönetimi ve takibi, üyelik yönetimi, mailing yönetimi, belirli dönemlerde oluşturduğumuz kampanya yönetimi, raporlama ve istatistikler, SEO ve sosyal medya çalışmaları kullanıcı dostu FuyaSoft paneli sayesinde rahatlıkla yapılıyor. Teşekkür ederim.

MELİS S. KURUCU

Web sitemizdeki yoğun talepleri karşılayabilmek adına; işinde uzman, deneyimli, esnek çözümler sunabilen alt yapısıyla e-ticaretin 1 numarası FuyaSoft yazılımına geçmeye karar verdik. Yaklaşık 3 yıldır kullandığımız bu alt yapı gerçekten şimdiye kadar gördüğümüz en tatmin edici yazılım ve sürekli gelişmeye devam ediyor. İsteklerimiz anında karşılanıyor, satış dışında düşünmeniz geren bir şey kalmıyor. Teşekkürler FuyaSoft.

İSMAİL KURUCU

E-ticaret için 2019'un Aralık ayından beri FuyaSoft'u kullanıyorum. Genel olarak kullanım kolaylığı sunuyorlar. Yaşadığımız sorunlara bakış açıları ve bir çözüm ile değil, birden fazla çözüm ile gelmelerinden çok memnunum. Destek temsilcileri, satış temsilcileri ve müşteri hizmetleri çok ilgili. İstediğimiz zaman kendilerine ulaşabiliyoruz çok teşekkür ederim.

MURAT YÖNETİCİ

Yaklaşık dört senedir FuyaSoft ile beraber çalışıyoruz. Sürece başladığımızda geleneksel satışa entegre olmuş bir firmanın dijital dönüşümünü sağlamak adına aklımızda soru işaretleri vardı. FuyaSoft’un bize sunmuş olduğu yol sayesinde geçişimizi çok güzel gerçekleştirdik. 2500’e yakın farklı ürünümüzün pazarlanabilmesi için altyapı sisteminde detaylı özellikler arıyorduk. FuyaSoft ile problemlerimizin tamamına çözüm bulabildik. Son bir yıl içerisinde, özellikle online satışlarımızda %300’e varan artış oldu ve on binlerce kullanıcıya ulaştık.

KENAN KURUCU